:
Property Image

Rosenbergsgaten 20

VISNING

4 350 000

PRISANTYDNING

BOLIGTYPE

Leilighet

TOTALPRIS

4 361 300

BRA-i

45

BRA-e

2

BRA

47

ANTALL ROM

2

Ole Kristian Pahr Alvheim

+4747670870

oka@zmegleren.no

Nøkkelinformasjon

ADRESSE

Rosenbergsgaten 20

PRISANTYDNING

4 350 000

OMKOSTNINGER

11 300

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Delt eierskap

FELLESUTGIFTER

3 879

AREAL (P-ROM / BRA / BTA)

– / 47 / KVM

TOMT

527 KVM

OPPDRAGSNUMMER

2250043

INNHOLD

Innhold | 2.etasje
Entré/gang (4,7 m²), bad (6,1 m²), soverom (6,1 m²) og stue/kjøkken (25,9 m²)


Ekstern bod:
Leiligheten disponerer en bod i 2.etasje på 2,3 m². Boden ligger i et felles bodareal med til sammen åtte boder.



STANDARD

Fin og innbydende leilighet med en effektiv planløsning som utnytter hver kvadratmeter. Her bor du skjermet fra hovedgatene, men samtidig midt i hjertet av sentrum med servicetilbud, shopping, kaféer, studiesteder, parker og byfjellene i umiddelbar nærhet.


Overflater er malt i 2026 og i 2016 ble det er lagt nye laminatgulv som gir boligen et lyst og tidsriktig preg. Kjøkkenet er oppgradert i 2026 med nye fronter og noen nye skrog, ny benkeplate, ny vask og nytt blandebatteri/kran. Det er montert komfyrvakt og Aquastop på kjøkkenet. Praktisk innredning med integrerte hvitevarer der både stekeovn og platetopp er fra 2026. Tidløst bad med dusjkabinett fra 2026.


Planløsningen har åpen stue- og kjøkkenløsning som gir en luftig romfølelse. Soverommet er skjermet og av praktisk størrelse, og entréen byr på grei plass til oppbevaring og det er god plass til å sette inn et garderobeskap om ønskelig.

Foretatte oppgraderinger i leiligheten:
2026. Kjøkkenet er oppgradert med nye fronter og noen nye skrog, ny benkeplate, ny vask og nytt blandebatteri/kran. Montert av JHK Tømrerservice AS
2026: Nye lys, stikk, panelovner, brytere. Montert av RGR Elektro AS
2026: Malte overflater. Malt av Egil Knudsen AS
2026: Dusjkabinett, ny varmtvannsbereder, blandebatteri kjøkken. Montert av Grevstad & Tvedt AS


Dette er en leilighet som passer perfekt for deg som ønsker å bo smart, enkelt og sentralt.



DIVERSE

Hvitevarer:
Selger opplyser at hvitevarer på kjøkken medfølger i salget.


Annet:
Det gjøres oppmerksom på at megler ikke har innhentet særskilte opplysninger om eventuelle pålegg om elektrisk anlegg eller brann/feievesen.


Leiligheten er vasket i forbindelse med visning og blir derfor ikke ytterligere vasket ut før overtagelse. Kjøper aksepterer dette. (Ingen bor i leiligheten)

Leiligheten er eiet av et aksjeselskap og leiligheten har vært utleid i selgers eiertid. Selgers (selskapets) representant har av denne grunn ikke inngående kunnskap om leiligheten eller byggets beskaffenhet og tilstand utover det som tilstandsrapporten tilsier. Kjøper oppfordres derfor til å undersøke leiligheten ekstra grundig og gjerne ta med seg fagkyndig person på visning, før bud blir gitt inn.



Gi bud

Her kan du gi bud. Klikk direkte på Gi bud under,eller klikk på ‘Les mer’ om du ønsker å lese mer om budgivingsprosessen.

Økonomi

Prisantydning

4 350 000

Omkostninger

11 300

TOTALT

4 361 300

VÅRE EIENDOMSMEGLERE

Partner/Eiendomsmegler MNEF

Partner/Eiendomsmegler MNEF

Partner/Eiendomsmegler MNEF

Eiendomsmegler nybygg

Fagansvarlig/Eiendomsmegler MNEF

Partner/Administrasjonsleder

Eiendomsmegler MNEF

Eiendomsmegler/Partner/Boligfotograf

Saksbehandler

Footer